Особливості переходу з редакції 1.2 на редакцію 2.0 конфігурації «Бухгалтерія»

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Особливості переходу з редакції  1.2 на редакцію 2.0 конфігурації «Бухгалтерія»
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

Особливості переходу з редакції  1.2 на редакцію 2.0 конфігурації «Бухгалтерія для України»

Якщо Ви перейшли на редакцію 2.0 конфігурації «Бухгалтерія для України» у Вас можуть виникнути питання по налаштуванні деякої облікової інформації, оскільки є істотні відмінності у налаштуванні та відображенні інформації після переходу із редакції 1.2.

       I.          Перша відмінність пов’язана із налаштуванні прав доступу користувачів

 Після оновлення програми потрібно зайти в інформаційну базу під користувачем  із правами Адміністратора, та заново назначити користувачам параметри доступу. Для цього потрібно відкрити список користувачів в розділі «Адміністрування» - «Настройка користувачів та прав» - «Користувачі» 

 Для кожного користувача відкрити настройку його «Прав доступу» та проставити відповідні галочки, натиснути клавішу «Записати»

        IІ.          У новій редакції змінений спосіб нумерації касових документів Якщо потрібно щоб після переходу на редакцію 2.0 нумерація касових документів продовжувалася, то необхідно заповнити регістр відомостей «Нумерація» і вказати в ньому поточний номер касових документів 

          IІІ.          Кадрові документи (прийом, переведення, звільнення) оформляються окремо по кожному співробітнику

При переході на редакцію 2.0 введені раніше кадрові документи перетворені в нові документи по кожному співробітнику

         IV.          У новій редакції програми розділені документи по виплаті заробітної плати через банк та касу

Оформлення відомостей про виплату заробітної плати здійснюється через банк та касу за допомогою окремих документів: «Відомості в банк» та «Відомості в касу». Використані раніше документи «Зарплата до виплат організацій» перейменовані в «Відомість на виплату зарплати», які у новій редакції не застосовується, а призначений тільки для перенесення існуючих документів із редакції 1.2.

        V.          При переході на редакцію 2.0 змінені назви  банківських документів  та доданий новий вид документу «Платіжне доручення»

Документи «Платіжне доручення вхідне» перетворюються в документи «Надходження на банківський рахунок», а документи «Платіжне доручення вихідне» перетворюються в документи «Списання з банківського рахунку». Раніше сформовані документи «Платіжний ордер на надходження грошових коштів» та «Платіжний ордер на списання грошових коштів» залишаються для сумісності з попередніми версіями: їх можна переглянути, вони формують проводки, але новий документ створювати не можна. Новий документ «Платіжне доручення» не формує бухгалтерські проводки і призначений для друку або вивантаження в систему Клієнт-Банку.