Відображення дисконтування довгострокової заборгованості в Бухгалтерія 8

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Відображення дисконтування довгострокової заборгованості в Бухгалтерія 8
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

У зв'язку з нововведеннями в НП(С)БО, що стосуються дисконтування усієї довгострокової заборгованості, актуальним та frequently asked стає питання відображення такого типу господарської операції в конфігураціях BAS та 1С. Усю інформацію, що стосується теоретичних та методологічних аспектів бухгалтерського обліку операцій дисконтування заборгованості можна дізнатись у періодичних електронних виданнях Інтерактивна Бухгалтерія та "Бухгалтер і Закон", а також у програмі Ліга Закон "Бухгалтер Проф" (оформити підписку можна звернувшись до нашої компанії).

Для відображення операцій дисконтування у конфігураціях 1С рекомендуємо застосовувати документ Коригування боргу з типом операції Списання безнадійної заборгованості (якщо потрібно зменшити суму довгострокового зобов'язання, рис. 1)

та Зміна (формування) заборгованості (у випадку збільшення, рис. 2).  Зауважимо, що використовуючи такий документ, також вірно відображатимуться курсові різниці, якщо довгострокове зобов'язання в іноземній валюті.