Звіт ЄСВ січень 2016

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

На нашу лінію консультацій часто надходять питання, як заповнити старий звіт ЄСВ по нових ставках. Отже, попробуємо описати процедуру заповнення звіту. Таблиця 6 звіту ЄСВ заповнюється тільки в тому випадку якщо заповнена і розрахована закладка Внески в документі Нарахування зарплати (див. нижче).

esv1.png

Оскільки утримань ЄСВ з працівників уже немає, то і результат у нас вийде 0, але заповняться колонки База з сумами нарахованої зарплати, що і вплине на заповнення Таблиці 6. Щоб результат був 0, Ваша програма повинна бути обновлення до версії 1.2.34.3.

Перевірити номер версії можна через Головне меню / Довідка / Про програму.

esv2.png

Якщо програма поновлена, а закладка Внески при заповненні порожня, то це означає що Ви скористались нашими рекомендаціями, які описані в статті «Як відобразити законодавчі зміни для розрахунку заробітної плати з 1 січня 2016 року». Оскільки рекомендації давались до виходу версії програми 1.2.34.3 та були тимчасовими, то тепер потрібно відмінити проведення документу Введення відомостей про планові нарахування працівникам організації (див. нижче), після чого перезаповнюємо закладку Внески в нарахування зарплати і розраховуємо.

esv3.png

Проводимо документ нарахування зарплати і пробуємо заповнити звіт. Нижче наведений приклад заповненого звіту.

esv4.png

У випадку якщо версія програми відмінна від 1.2.34.3, то можете звернутися до нас :-)