Договори ІТС з 1 лютого 2018 року БЕЗ ПДВ

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Договори ІТС з 1 лютого 2018 року БЕЗ ПДВ
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

Шановні клієнти!

З 1 січня 2018 року вступив у дію Закон України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

В ньому розширено означення програмної продукції, добавлено абзац: «будь-які зміни, оновлення, додатки, доповнення та/або розширення функціоналу комп’ютерних програм» (див. вкладення в лист).

Відповідно до змін законодавства сервіси ІТС підпадають під визначення програмної продукції. Додатково хотіли б звернути увагу на те, що з 1 січня 2018 року послуги клієнтам з розширення функціоналу програм, доопрацювання програм під специфіку конкретного користувача або виду діяльності підпадають під визначення "програмної продукції" і будуть трактуватися органами ДФС як звільнені від оподаткування операції. Тому ми переукладаємо договори ІТС, які укладені між нами щоб Ваша організація не потрапила під ризик сторнування отриманого від нас податкового кредиту з ПДВ

Ціна договорів ІТС – НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ, але відвантаження буде відбуватися БЕЗ ПДВ. При цьому потрібно буде переоформити договори послуг супроводу на договори постачання програмної продукції.


Документи

ЗміниКодекс Размер: 13.3 Кб