Компанія «Софтекс», повідомляє про поширену проблему розповсюдження комп’ютерних вірусів, які мають здатність до прихованого самопоширення.

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Компанія «Софтекс», повідомляє про поширену проблему розповсюдження комп’ютерних вірусів, які мають здатність до прихованого самопоширення.
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

Шановні клієнти!

Компанія «Софтекс», повідомляє про поширену проблему розповсюдження комп’ютерних вірусів, які мають здатність до прихованого самопоширення. Одночасно зі створенням власних копій віруси можуть завдавати шкоди: знищувати, пошкоджувати, викрадати дані, знижувати або й зовсім унеможливлювати подальшу працездатність операційної системи комп'ютера.

Віруси здатні потрапити на ПК користувача найрізноманітнішими шляхами, проте в 90% випадків причиною зараження стають самі неуважні користувачі.

Оскільки ці програми покликані приносити гроші шахраям-господарям, то їх поширення найчастіше має цільовий характер. В основному вони потрапляють на комп’ютер користувача за допомогою соціальної інженерії – спеціальних психологічних прийомів, які змушують «жертву» чинити так, як хоче шахрай.

В свою чергу, ми просимо Вас звернути увагу та застосувати запобіжні заходи, які збережуть Ваші дані. Просимо Вас, робити резервні копії інформаційних баз програм 1С:Підприємство та Фредо:Звіт на змінний носій, накопичувач інформації. Всім користувачам, з якими укладено договір інформаційно-технологічного супроводу, налаштоване автоматичне резервне копіювання, але не завжди є можливість налаштувати створення резервних копій на змінні носії. Тому рекомендуємо зробити це в ручному режимі самим, або звернутися до нас ми допоможемо!

Основні шляхи зараження комп'ютерів шифрувальником:

Електронні листи з вкладенням документів або архівів, до яких прикріплений вірус. Найчастіше вони містять певний текст, який змусить адресата не замислюючись подивитися вміст листа. Наприклад «ОГО! Подивися, яке диво!». Або більш професійний варіант «Акт звірки від 14.04.1017», який може прийти в бухгалтерію підприємства. Відкривши такий лист, всі файли на ПК будуть зашифровані.

Також хочемо повідомити, що компанія «Софтекс» не відповідає за необережне використання і неналежне ставлення до безпеки своїх інформаційних баз і робить все для того, щоб Ви могли безперебійно працювати.