Нова форма авансового звіту

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Нова форма авансового звіту
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі
Нова форма авансового звіту
Мінфін наказом від 28.09.2015 р. № 841 перезатвердив форму авансового звіту. Одразу поспішаємо заспокоїти: вчитися по-новому звітувати за витрачені у відрядженні кошти не доведеться.
Крім зміни "шапки" авансового звіту, наказом № 841 уточнено, що при розрахунку суми ПДФО у разі неповернення сум надміру витрачених коштів використовуються ставки 15 % і 20 %. Неповернена ж сума розраховується з урахуванням п. 164.5 ПКУ.
Тобто в разі перевищення добовими розміру, установленого ПКУ, різниця вважається додатковим благом відрядженого працівника з відповідним оподаткуванням ПДФО.
Крім того, сума перевищення оподатковуватиметься військовим збором без застосування натурального коефіцієнта. 
Всі користувачі, які уклали договір на інформаційно-технологічний супровід, можуть завантажити поновлення форми авансового звіту з сайту поновлень. Якщо щось не вийде, звертайтесь до нас, допоможемо!