Онлайн "Лекторій" на тему "Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру"

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Онлайн "Лекторій" на тему "Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру"
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

Компанія «Софтекс» запрошує Вас взяти участь в семінарі з онлайн-трансляцією на тему "Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтеру". Дата проведення 14 червня 2018 року в рамках онлайн-сервісу "Лекторій".

Для користувачів ІТС, які не зможуть прийняти участь в очному варіанті, а семінар буде проводитися в м. Київ за адресою:  ПАТ "Київпроект", вул. Б. Хмельницького, 16-22, для користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.  

Відеозапис трансляції після проведення "Лекторію" буде опублікований на інформаційному порталі ІТС, сайт http://its.1c.ua/ .

Для участі у семінарі "Лекторій" попередня реєстрація обов'язкова. Для онлайн реєстрації перейдіть за посиланням та заповніть форму реєстрації https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIaury9SH5BTa2l-Kz6Twmjj9rkFO7rR62lIHlZt2nbjKzbw/viewform .

Доповідачами будуть:

Губіна Ірина, експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, надасть інформацію про оподаткування доходів фізичних осіб та зарплатні акценти 2018 року.

Дробоття Сергій, редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку», податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, надасть роз’яснення про оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН та розповість про строки реєстрації в ЄРПН.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу розповість про нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України, зупиниться на прикладах складання розрахунків коригування та ін.

Учасники семінару зможуть також ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи програм автоматизації бізнесу, їх підтримки та супроводу.

Семінари проходять за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу".

В програмі «Лекторію»:

 • Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року.
  • ЄСВ: нарахування, звітність, надання: очікувані зміни в звітності по ЄСВ: на що слід звернути увагу; важливі показники звітності по ЄСВ для статусу роботодавця; помилки в ЄСВ-звітах, які негативно вплинуть на стаж працівника в системі пенсійного та соціального страхування; довідки за формою ОК-5 і ОК-7.
  • Соціальне страхування: аналіз змін, що готуються в нормативну базу по нарахованих лікарняних і декретних.
  • ПДФО і військовий збір: як правильно скористатися «путівочною» пільгою в 2018 році; кардинальна зміна позиції ДФС України з приводу подарунків; оподаткування підзвітних коштів: суд за здоровий глузд; додаткові блага у формі № 1ДФ і позиція ДФС України з окремих питань.

 • Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.
 • Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України.
  • Оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН: автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків; що треба зробити для розблокування реєстрації податкової накладної в ЄРПН; порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію в ЄРПН; таблиця платника податків.
  • Строки реєстрації в ЄРПН: особливий строк реєстрації розрахунку коригування із «-»; штрафні санкції за порушення строків реєстрації.
  • Помилкова податкова накладна: відображення у податковій звітності; порядок виправлення помилки; вплив зареєстрованих в ЄРПН помилкових податкових накладних на СЕА ПДВ.
  • Розрахунок коригування: причини коригування ПДВ; чому ДФСУ визнає лише сім причин коригування ПДВ при заповненні розрахунків коригування?

 • Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

Замовити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.

Документи

Програма Лекторію Размер: 345.9 Кб