Японський дизайнерський бренд MINISO

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Японський дизайнерський бренд MINISO
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

Японський дизайнерський бренд MINISO, що вийшов на ринок України в 2017 році, пропонує більше 10 000 найменувань різної продукції, серед яких косметика, товари для дому, канцелярія, електроніка, сумки, іграшки, кухонне приладдя, текстиль, аксесуари, товари для йоги та фітнесу. З початком розвитку мережі «Мінісо» в Україні, постало завдання знайти таке програмне рішення, яке б дозволило вести оптові та роздрібні продажі в єдиній інформаційній базі. Для вирішення цього завдання  керівництво «Мінісо /Україна/» обрало компанію Софтекс, як підприємство, основним видом діяльності якого є продаж, адаптація та впровадження програмних продуктів лінійки «1С:Підприємство»,"Business Automation Sofware" (BAS), UA-Бюджет.

Після поглибленого знайомства зі специфікою роботи бренду MINISO та обговорення завдань фахівці компанії Софтекс виконали комплексне впровадження продуктів «Управління торгівлею», «Бухгалтерія», «Зарплата і Управління Персоналом» і «Роздріб» для вирішення завдань торгового, виробничого, бухгалтерського та кадрового обліку, які охопили такі ділянки обліку і управління оптово-роздрібною торгівлею:

  • управління відносинами з клієнтами, реалізація товарів і послуг контрагенту;

  • управління переміщеннями товарів між магазинами, внутрішніми складами магазинів, магазинами-франчайзі і складами компанії;

  • управління ціновою політикою - розрахунок собівартості і формування роздрібних цін;

  • управління складськими запасами: управління асортиментом за групами номенклатури, формування переміщень, реалізації та надходження товарів на склади з використанням ордерних схем;

  • кадровий облік і розрахунок заробітної платні співробітникам;

  • бухгалтерський і податковий облік;

Фахівці компанії Софтекс здійснили дослідження логістики та обліку товару на складі; для організації раціональної системи зберігання налагодили процеси складського обліку товару за місцями зберігання; оптимізували інтерфейс для роботи з відбором товару під спеціалізовані термінали збору даних замовника. Завдяки реалізованим механізмам управління запасами, компанія «Мінісо /Україна/» може здійснювати своєчасний контроль залишків товарів на центральному складі і в магазинах; після впровадження системи адресного зберігання швидкість обробки замовлень збільшилася до 10 разів.

З метою оперативного отримання звітів для аналізу та моніторингу ефективності торговельної діяльності підприємства у різних розрізах управлінського обліку, в процесі впровадження був розроблений регламент ведення обліку господарських операцій з урахуванням специфіки діяльності підприємства і розроблена спеціалізована система обліку запасів в конфігурації «Бухгалтерія» в сумовому форматі.

При впровадженні програмних продуктів також необхідно було враховувати, що у компанії MINISO є своя франчайзингова модель роботи; програмні продукти доопрацьовані таким чином, що компанія MINISO і сторонні юридичні особи - франчайзі працюють в єдиній розподіленій інформаційній базі даних, при цьому кожен франчайзі обмінюється даними зі своїм бек-офісом окремо. Це дозволяє керівництву компанії MINISO оперативно отримувати дані про продажі і переміщення товарів та забезпечувати високу ефективність процесів управління продажами і складом; фахівці внесли доопрацювання до типового функціоналу, завдяки чому вдалося оптимізувати робочий час співробітників на всіх етапах роботи. Спеціалізовані звіти, розроблені фахівцями компанії Софтекс, дозволили підтримувати повний асортимент в магазинах, своєчасно і точно прогнозувати потребу в поповненні запасів і оперативно змінювати ціни на групи товарів. На даний момент компанія MINISO розглядає можливість перенесення управління замовленнями в систему 1С:Підприємство.

Впровадження програмного рішення на конфігурації «Роздріб» для автоматизації процесів роздрібного магазину дозволило ефективно впоратися з такими завданнями, як оперативне управління товарами в магазині, контроль продажів і роботи співробітників, оцінка ефективності роботи магазину; внесена значна кількість доробок, пов'язаних з оптимізацією інтерфейсу і зручністю роботи з програмою.

Фахівці Софтекс надали допомогу в установці програмного забезпечення в центральному офісі компанії, на складі і в роздрібних магазинах, підключенні торгівельного обладнання, провели навчання персоналу в роботі з програмним продуктом, надали велику кількість консультацій. Крім початкового навчання роботі з програмою в рамках укладеного договору за необхідності здійснюється консультування з технічних питань. Внесені в конфігурацію зміни хоч і зачіпають об'єкти типової конфігурації, але дозволяють встановлювати оновлення, що випускаються і підтримувати конфігурацію в актуальному стані, надаючи користувачам нові можливості

Коментар від представника «Мінісо /Україна/» Директор Джек Ши

«Забезпечити обмін даними між підрозділами та структурно організувати інформаційну базу – фундаментальне завдання, і вибір партнера у цьому напрямі є для нас стратегічно важливим. Після ретельного вивчення можливостей різних профільних компаній, ми обрали компанію Софтекс, так як вони мають великий досвід впровадження продуктів «1С:Підприємство», і ми від початку отримали структуровану пропозицію щодо вирішення своїх нагальних завдань. Також Софтекс належить до громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу» (САБ), що, на нашу думку, свідчить про високу репутацію та довіру клієнтів.

Крім впровадження продуктів «1С:Підприємство», компанія Софтекс допомогла оптимізувати систему під потреби нашої компанії для оперативної взаємодії всіх підрозділів. Таким чином, ми отримали зручний бізнес-інструмент для ефективного управління, який дозволяє вести облік в єдиній інформаційній базі і отримувати необхідні звіти. Отримання даних стало простішим, інтерфейс доступнішим, а система управління більш налагодженою, завдяки чому ми можемо контролювати динаміку розвитку свого бізнесу»

Компанія «Софтекс» організована в 2005 році. Основним напрямком діяльності є продаж, адаптація та впровадження програмних продуктів лінійки "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS)", UA-Бюджет, призначених для автоматизації бухгалтерського обліку, автоматизації виробництва, торгівлі, розрахунку зарплати і управління персоналом, фінансового планування і бюджетування, документообігу на підприємствах різних галузей. Окрему увагу фахівців компанії направлено на регулярне, безперервне надання користувачам прикладних рішень набору послуг і сервісів, спрямованих на підтримку цих рішень в актуальному і працездатному стані. Компанія «Софтекс» успішно пройшла сертифікацію і отримала статус «Сертифікований Сервісний партнер».

Мінісо – це японський дизайнерський бренд, заснований в Токіо в 2013 році. З 2016 року мережа Мінісо розвивається зі швидкістю 80-100 магазинів щомісяця в усьому світі. Уже зараз магазини працюють у 60 країнах на 5 континентах Землі. В Україні бренд заснувався у вересні 2017 року, та підтримує традицію стрімкого росту. Покупцям Мінісо відкривається асортимент з 10 категорій товарів, у тому числі і косметика, електроніка, масажери, сумки, канцелярія, іграшки, подушки, посуд, товари для кухні та ванної кімнати. Головні переваги Мінісо – це висока якість за доступними цінами, приємна атмосфера та привітний сервіс


Галерея