Святкова пропозиція до дня бухгалтера

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Святкова пропозиція до дня бухгалтера
з 21 червня до 15 липня 2016 р.

До Дня бухгалтера та з нагоди 25-річчя компанії ЛІГА:ЗАКОН ми підготували для Вас святкову пропозицію на продукти для бухгалтерів, яка триватиме в період з 21 червня до 15 липня 2016 р.

 Підключайте конфігурацію ГРАНД Платформи LIGA:ZAKON та отримуйте додатково 1 робоче місце до 30.09.2016 р.

Придбайте конфігурацію ПРАЙМ або БУХГАЛТЕР ПРОФ та отримайте в користування електронне видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН до 30.09.2016 р.

Підключити будь-яку з конфігурацій можна за спеціальною ціною – 1 грн.

Скористайтеся можливістю придбати систему ЛЗ БУХГАЛТЕР у комплекті з електронним виданням БУХГАЛТЕР&ЗАКОН за ціною системи – лише 650 грн за місяць!

Підключити будь-яку систему або комплект Ви зможете лише за 96 грн.

Крім того, запрошуємо до участі у творчому конкурсі на краще есе «Якби я був Міністром фінансів…», який оголошено в рамках проекту «Національна бухгалтерська премія року». Станьте володарем головного призу – подорожі на двох до Парижа на 5 днів!

Переможців конкурсу буде оголошено на церемонії вручення Премії, яка відбудеться в Торгово-промисловій палаті 15 липня 2016 р.

Святкуйте День бухгалтера разом з нами!

 

Замовити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.