Тарифні плани

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Тариф "Мінімальний" рекомендується компаніям, що користуються не більше як одним програмним продуктом системи «1С:Підприємство», який не знятий з підтримки розробника, або компаніям зі штатними спеціалістами по підтримці програмних продуктів «1С:Підприємство». Рекомендується досвідченим користувачам, які рідко користуються консультаціями зовнішніх спеціалістів.

Детальніше

Тариф "Стандарт" рекомендується компаніям, яким потрібна періодична допомога по питаннях ведення обліку в програмах, включаючи консультації спеціаліста.

Детальніше

Тариф "Бізнес" рекомендується компаніям, які потребують регулярної допомоги по питаннях ведення обліку та підготовки регламентованої звітності включаючи консультації спеціаліста. А також користувачам-початківцям, які нещодавно придбали програмний продукт 1С:Підприємство, BAS чи UA-Бюджет чи його нову версію.

Детальніше

Тариф "Бізнес+" рекомендується великим корпоративним клієнтам в тому числі компаніям з представництвами в різних містах України, яким є важливий не стільки сам факт наявності сервісу, скільки його рівень: регламентований час реакції на запити, тривалість виконання задачі, фінансова відповідальність.

Детальніше