Телефонна лінія консультацій

Телефонна лінія консультацій
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі
Ваша швидка допомога і підтримка в будь-якій ситуації з програмою

На будь-якому етапі роботи в програмі у вас можуть виникати різні питання. Або не вистачає досвіду, щоб швидко виконати потрібну операцію. Або знадобилася корисна функція, яку ви раніше не використовували, хоча вже давно працюєте в програмі. Або ж просто виникла якась проблема.

На всі питання по роботі з програмами ви отримаєте відповіді на нашій Гарячій Лінії підтримки - це ваша швидка допомога і підтримка в будь-якій робочій ситуації.

Тематика питань, що вирішуються Гарячою лінією, досить широка.

Вам допоможуть з налаштуванням параметрів обліку в програмі, зі здачею регламентованої звітності, з нарахуванням заробітної плати співробітникам, закриттям місяця, обліку основних засобів, ПДВ і т.д.

Консультації бувають і технічного характеру: коректна установка нових інформаційних баз, установка оновлень - конфігурації і платформи, вирішуються проблеми з ключами захисту - як правильно перевстановити, оновити драйвера, встановити менеджер ліцензій. А також при виникненні технічних помилок в базах даних.
Кваліфікація консультантів
Гаряча Лінія в "Софтекс-ІФ" існує з 2005 року. Накопичено великий досвід консультацій. Постійно поновлена електронна база знань (всі питання і відповіді фіксуються в інформаційній базі) і висока кваліфікація консультантів дозволяють відповісти на будь-яке питання і вийти з важкої ситуації в найкоротші терміни.

Гарячу лінію по підтримці здійснюють фахівці, кваліфікація яких, підтверджена сертифікатами «Професіонал». Консультанти мають досвід ведення бухгалтерського та податкового обліку.
Укладіть договір комплексного супроводу з Софтекс-ІФ і оцініть переваги сервісу!
Для того щоб замовити сервіс
перейдіть за посиланням.