Он-лайн консультації за допомогою Connect

Он-лайн консультації за допомогою Connect
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі
Функціонал Коннект дозволяє користувачеві і фахівця підтримки спілкуватися звичними засобами - за допомогою чату, телефонії, передавати файли. При необхідності, фахівець підтримки може за допомогою Коннект дистанційно підключитися до комп'ютера клієнта для виконання або демонстрації робіт.

Крім комунікаційних функцій, Коннект дозволяє користувачеві:

  •     Бачити історію своїх звернень за всіма послугами і кількісну статистику наданих послуг (листування в чаті, здійснені дзвінки, сеанси віддаленого доступу).
  •     Оцінювати якість наданих консультацій.
  •     Автоматично повідомляти консультантів Софтекс-ІФ про необхідність зробити зворотний дзвінок користувачеві при неможливості з'єднання з потрібним фахівцем в момент звернення (наприклад, якщо звернення відбувалося в неробочий час).
  •     Оперативно отримувати інформацію про проведені семінарах, акціях, заходах, які проводяться для користувачів. Для цілей підвищення якості надання послуг Коннект дозволяє записувати розмову між користувачем і обслуговуючим фахівцем нашої компанії. Користувач може отримувати послуги підтримки через Коннект з будь-якого місця - для звернення за підтримкою потрібен тільки доступ до Інтернет.
Переваги сервісу
  • Зниження витрат на оплату телефонних переговорів. Підключення відбувається по інтернет- каналу.
  • Скорочення часу на доступ до потрібного фахівця, швидка ідентифікація і напрямок вашого запиту.
  • Можливість виклику фахівця безпосередньо з програми і його підключення до програми для дистанційного обслуговування.

Укладіть договір комплексного супроводу з Софтекс-ІФ і оцініть переваги сервісу!
Для того щоб замовити сервіс
перейдіть за посиланням.

Відгуки

    Автоматизація оперативного обліку мережі супермаркетів "Гостинний дім" на базі ПП 1С:Підприємство Управління торгівлею
    Компанія «Гостинний дім» у серпні 2006 року прийняла рішення про розширення своєї діяльності і створенні мережі магазинів. У зв'язку з цим було поставлено питання про заміну існуючої інформаційної системи на базі ПП 7.7 на нову. В якості постачальника наша компанія вибрала ТОВ «Софтекс-ІФ», наш вибір був заснований на оцінці рівня знань спеціалістів підрядника в області обліку, досвід співпраці з ним, а так само на технології, яку використовують фахівці ТОВ «Софтекс-ІФ» при впровадженні складних програмних продуктів.
     У першому півріччі 2007 року були проведені передпроектні роботи, проведено навчання ключових користувачів, проведена адаптація системи. У липні 2007 року проведена автоматизація центрального офісу та трьох магазинів. Реалізовано і впроваджений механізм управління витратами і обліку результатів інвентаризації; обліку розрахунків із співробітниками; обліку розрахунків з винагород покупцям, реалізований механізм управління товарними залишками за принципами управлінського обліку, реалізований механізм контролю та управління відпускними цінами; реалізовано облік продажів товарів в розрізі постачальників товарів; реалізовано взаємодію системи і торгового устаткування; проведені настройки планів обміну. Оперативно надано допомогу при переході з попередньою версією програми.
Хочеться відзначити високий професіоналізм співробітників ТОВ «Софтекс-ІФ», їх вміння вникати в завдання замовника, а також оперативність і якість обслуговування.
Gost_dim_UT Размер: 102.8 Кб
Автоматизація оперативного обліку мережі супермаркетів "Гостинний дім" на базі ПП "1С:Управління торгівлею"
Виконавчий директор ТОВ «Гостинний дім» Мостовий С.І.
За час спільної роботи компанія «Софтекс-ІФ» показала себе надійним і ефективним партнером. Компанія ТОВ «Калуський трубний завод» планує і в подальшому продовжувати співпрацю з «Софтекс-ІФ» та рекомендувати партнерам.
Vidguk_Trubnuy Размер: 1.7 Мб
Автоматизація на Калушському трубному заводі
Директор Найда А.М. Головний бухгалтер Шеремета Г.Д.