Про компанію

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

office_new.jpg

Про нас

Компанія "Софтекс" була заснована в 2005 році. Основний напрямок діяльності - комплексна автоматизація всіх видів обліку на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", BAS, UA-Бюджет.

Компанія "Софтекс" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство", UA-Бюджет та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації..

Ми відповідаємо за якість проведення робіт. Наші спеціалісти мають значний досвід роботи в галузі автоматизації, пройшли навчання та сертифікацію і є сертифікованими спеціалістами в своїх ділянках автоматизації. Ми, починаючи з 2008 року, вже 11 років поспіль, є кращим партнером САБ в регіоні.

Обравши нас Ви отримаєте:

  •  Ефективну систему контролю якості послуг, що надаються;
  •  Оперативна і кваліфікована лінія консультації;
  •  Система підготовки і підвищення кваліфікації співробітників;
  •  Персональний клієнтський менеджер для вирішення питань клієнтів;
  •  Оперативне вирішення питань дистанційно (через інтернет) і в офісі клієнта;
  •  Велика кількість кваліфікованих, сертифікованих фахівців (На даний момент 42 сертифікати http://www.unionba.com.ua/participants/168 ).

Сподіваємось на Вашу зацікавленість та встановлення довгострокової взаємовигідної співпраці.
Якщо у вас є зауваження щодо роботи наших працівників, продуктів та послуг що ми пропонуємо, або ж маєте якісь побажання - напишіть нам про це!

Написати відгук
Написати відгук.