Сертифікати

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Сертифікати Софтекс-ІФ

         Професійний колектив, що сформувався за роки роботи, є найважливішим капіталом нашої компанії. Досвід, знання і енергія наших фахівців - ось запорука успіху компанії, що працює на такому складному і динамічному ринку, яким є ринок інформаційних технологій.
     Фахівці нашої компанії мають офіційні сертифікати по платформі і прикладних рішеннях: Наявність сертифікованих фахівців в штаті компанії забезпечує високу якість виконання типового набору послуг, починаючи від простої інсталяції і налаштування прикладної конфігурації до інтеграції програми з іншими пакетами, навчання користувачів і постановки обліку на підприємстві в повному обсязі.
        Ми володіємо статусом «Сертифікований Сервісний партнер». Цей статус підтверджує якість надання послуг з обслуговування програм та надання інформаційно-консультативної підтримки користувачів програм.
Компанії, які мають статус "Сертифікований Сервісний партнер (Сервіс-партнер) (СП)", є провідними партнерами в області інформаційно-технологічного супроводу і рекомендуються, поряд з "Центрами супроводу" (ЦС), при виборі надійного партнера в регіоні На даний час такий статус мають лише кілька партнерів в Україні! 

     Також ми маємо статус Кандидат в "Центр ERP" - Цей статус означає наявність в компанії основних компетенцій по програмному продукту «Управління виробничим підприємством» та "BAS ERP", спеціалістів по основних підсистемах продукту та досвід впровадження на виробничих підприємствах.Кращий регіональний партнер 2017 р.
Кращий регіональний партнер 2016 р.
Кращий регіональний партнер 2015 р.
Кращий регіональний партнер 2014 р.
Кращий регіональний партнер 2013 р.
Кращий регіональний партнер 2012 р.